Edytuj stronę

Wielki sukces chłopięcej MDP w Zakrzowie

Ogromy sukces dla chłopięcej drużyny MDP OSP Grudynia Wielka podczas III Edycji Halowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Zakrzowie. 


W organizowanych przez OSP Maciowakrze międzypowiatowych zawodów nasi młodzi zajmują ostatecznie drugą pozycję, co jest bez wątpienia super wynikiem dla naszej jednostki. OSP Grudynia Wielka wystawiła na zawody trzy drużyny. Dwie chłopięce i jedną dziewczęcą, z czego druga drużyna chłopięca składała się głównie z dzieciaków DDP, które miały za cel głównie dobrą zabawę i poczucie atmosfery zawodów swoich starszych kolegów i koleżanek. W ostateczności nasi najmłodsi zajmują 22 miejsce w zawodach. Natomiast dwa błędy oraz punkty karne kosztowały naszą dziewczęcą drużynę miejsce w pierwszej dziesiątce, gdzie zabrakło w ostateczności dosłownie kilka sekund. 

 

W zawodach brało udział 59 drużyn, 30 chłipięcych oraz 29 dziewczęcych, z czego dwie uczestniczyły gościnnie nie będąc ani z powiatu Prudnickiego, ani powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. 

 

Gratulujemy super postawy podopiecznym Adama i Tomka, a my dziękujemy za wspaniałą jak zawsze zabawę i mile spędzony czas. 

Tagi postów

Powiązane posty