Edytuj stronę

Sympatycy motoryzacji generacji starszej spotkają się znów w Pawłowiczkach.

Sympatycy motoryzacji generacji starszej spotkają się znów w Pawłowiczkach. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątę. Także my wybieramy się na tą wyjątkową imprezę organizowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Pojazdów Zabytkowych. Szósta edycja Rajdu i Zlotu Pojazdów Zabytkowych w Pawłowiczkach odbędzie się w sobotę, dnia 27 lipca 2024. Od godziny 8:00 do 10:00 przeprowadzana będzie rejestracja pojazdów biorących udział w imprezie. Oficjalne otwarcie oraz prezentację eksponatów organizatorzy przewidzieli na godzinę 11:00.


Start i meta prowadzącego przez dwie gminy 42 kilometrowego rajdu znajduje się na boisku sportowym w Pawłowiczkach, gdzie na odwiedzających czekają nie tylko bardzo bogate stoiska gastronomiczne. Na trasie rozpoczynającego się o godzinie 12:00 rajdu na uczetników czeka pięć punktów kontrolnych, jak i dwa obserwcyjne. Pierwszy punkt kontrolny znajdziemy w Ostrożnicy przy Punkcie Kontroli Pojazdów. Kolejne to remiza OSP w Gościęcinie, Bryksy, Grudynia Mała przy jabłkomacie firmy Sady Lech Grudynia i ostatni na boisku w Pawłowiczkach. Natomiast punkty obserwcyjne znajdują się w Grudyni Wielkiej i Urbanowicach.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Dla organizatorów liczy się głównie dobra zabawa i zacna atmosfera. Podczas imprezy zadbano o bogate stoiska gastronomiczne oraz darmowe dmuchańce dla tych najmłodszych. Około godziny 15:00 zaplanowano powrót uczestników rajdu oraz obiad z kuchni polowej. Następnie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wieczorem uczestnicy rajdu oraz sponsorzy spotkają się przy wspólnym ognisku, a od godziny 21:00 dobrą zabawę muzyczną rozkręci DJ Duet.

Sympatycy motoryzacji starszej generacji – serdecznie zapraszamy Was wszystkich do Pawłowiczek.

Ostanie newsy

Kategorie

Dołącz do nas na: